Marki

 

Głównym celem marki naszej firmy jest budowanie świadomości naszych klientów na temat korzyści płynących ze spożywania żywności naturalnej i ekologicznej. Dbamy o to, aby produkty w naszej ofercie spełniały najwyższe standardy jakości, a dzięki ponad 400 SKU zapewniamy naszym klientom szeroki wybór.

 


Ideą marki Yoga Life jest propagowanie aktywnego stylu życia oraz zdrowego i zbilansowanego sposobu odżywiania. Produkty tej linii to ekologiczne przekąski, które dostarczają najlepszych właściwości odżywczych. Koncepcja Yoga Life prezentuje gamę łatwo dostępnych produktów, które można, bez problemu, zabrać ze sobą wszędzie. Zdrowe i wartościowe przekąski są idealne dla zabieganych osób, które pomimo braku czasu nie chcą tracić na jakości spożywanych posiłków.

 


Stworzyliśmy markę Paliwo Białkowe z myślą o sportowcach, potrzebujących szybkiej przekąski podczas lub po treningu, ale także o zapracowanych, mobilnych osobach, szukających „paliwa”; do wykonywania swojej pracy. Wybraliśmy wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości w taki sposób, aby dostarczały one wartości odżywczych potrzebnych osobom aktywnym fizycznie.

 


Kuchnia włoska należy do najbardziej znanych i popularnych na świecie. Wyjątkowy smak, aromat i wygląd potraw sprawia, że liczba jej zwolenników rośnie, również w Polsce. Kuchnia włoska bazuje przede wszystkim na bardzo dobrych jakościowo produktach, co stanowi o wykwintności nawet prostych dań. Opiera się na szerokiej gamie warzyw (podstawą są pomidory)oraz przypraw, ziół i oliwie.

W związku z tym stworzyliśmy markę Vitaliana. Jej podstawą są włoskie ekologiczne, bądź naturalne produkty, które charakteryzuje prostota wykorzystania kulinarnego.


Marka EkoLudki dedykowana jest naszym najmłodszym konsumentom, czyli dzieciom. Oprócz tego produkty i idea marki kierowane są również do rodziców, którzy dbają o to, by ich dzieci jadły zdrowo, smacznie i ekologicznie.

EkoLudki dostępne są w kolorowych opakowaniach z narysowanymi postaciami przyjaznych ludków, które skutecznie przyciągają uwagę najmłodszych. W myśl motta marki najważniejsze jest zachowanie najwyższej jakości produktów. Powstają one z największą dbałością, zachowaniem najwyższych standardów oraz ze starannie wyselekcjonowanych, ekologicznych składników.

HEALTHY FOOD
Polska Izba Żywności Ekologicznej
Wspieramy siatkarki MKS E.Leclerc Ramka Radom
NaturaVena Sp. z o.o.
ul. Raszyńska 13
05-550 Piaseczno
Tel.: +48 22 711 43 00
Fax: +48 22 716 95 17
E-mail: biuro@naturavena.pl