Wspieramy siatkarki

Spółka NaturAvena z przyjemnością informuje, że w sezonie 2018/2019 została sponsorem drużyny siatkarskiej kobiet E.Leclerc Radomka Radom.

Klub siatkarski kobiet Radomka Radom  powstał w 1971 roku, a 1980 roku awansował do I Ligi. W 1998 roku nastąpiła fuzja z AZS Politechnika Radomska. W sezonie 2017/2018 trenerem drużyny został dobrze znany w siatkarskim środowisku Jacek Skrok.  Pod okiem nowego trenera drużyna była od razu przygotowywana pod kątem występów na boiskach ekstraklasy.

„Kampania sponsoringowa marki NaturAvena pozwala zaprezentować się przed naszymi konsumentami z innej strony. Pragniemy pokazać im, że na utrzymanie odpowiedniej kondycji i zdrowia ma wpływ nie tylko zbilansowany sposób odżywiania, ale również czynne uprawianie sportu. Cieszymy się ogromnie, gdyż poprzez połączenie siatkówki i filozofii ekologicznego odżywiania, będziemy mogli wspólnie propagować zdrowy i aktywny tryb życia. Jest nam tym bardziej miło, gdyż wiemy, że nasze produkty od razu przypadły do gustu siatkarkom oraz sztabowi trenerskiemu. ” Powiedział Wiceprezes spółki NaturAvena - Artur Pelc.

Życzymy klubowi E.Leclerc Radomka Radom samych sukcesów w nadchodzącym sezonie 2018/2019.